گروه طراحی سایت وب مب
قبل
بعدی

مجموعه مدارس نگرش، از سال 1397 فعالیت خود را آغاز کردند و در حال حاضر، از پیش دبستان تا کنکور، پذیرای دانش آموزان دختر و پسر تهرانی هستند.
تفکر اصلی موسسان مجموعه مدارس نگرش بر این بود که در کنار آموزش های مرسوم درسی، با بهره‌گیری از بهترین استادان و مشاوران تحصیلی، دانش‌آموزانی چند بعدی، هماهنگ با زمانه و آماده برای زندگی آینده پرورش دهند و این کار را از طریق آموزش زبان‌های خارجی به صورت کاملا کاربردی، مهارت های دیجیتال مارکتینگ، کسب و کار و کارآفرینی، هنرها و ورزش های مختلف تا سطح حرفه ای، مهارت‌های ضروری زندگی مانند آشپزی، نجاری، برقکاری و …، اردوهای هدفمند درون‌شهری و برون‌شهری ، اتاق‌های بازی کامپیوتری و پیشرفته و … به انجام می‌رساند.
از دیگر اولویت های مدارس نگرش، نهادینه کردن پژوهش در کنار آموزش است. به این منظور، واحد بین الملل مجموعه مدارس نگرش تاسیس شده است که برای دانش‌آموزان مستعد، پروژه های پژوهشی تعریف می کند و آنها را تا سطح جشنواره ها و مسابقات معتبر بین المللی هدایت و همراهی می‌نماید. مدارس نگرش، برای حفظ سلامت روحی و روانی بچه ها و بهبود یادگیری آنها نیز، از همکاری تنگاتنگ با یک مرکز تخصصی روانشناسی کودکان و نوجوانان به نام کلینیک هم‌آسای بهره می برد.

چرا نگرش؟
ما معتقدیم که دانش‌آموز باید با ذوق و شوق به مدرسه بیاید و از زندگی در مدرسه لذت ببرد و در عین حال، با پرورش استعدادهایش و یادگیری دانش‌ها و مهارت‌های مفید و به‌روز، آینده‌ی موفقی از نظر شغلی و تحصیلی برای خود فراهم کند.
الگوی مدرسه‌ی نگرش، «مدرسه‌ی مؤثر» است. در باور مدرسه‌ی موثر، موفقیت از بین آدم‌های چندوجهی بیرون می‌آید. مدرسه‌ی مؤثر با برنامه‌ی آموزشی سنگین، تکالیف زیاد و آزمون‌های غیر استاندارد و مکرر، دانش‌آموز را تحت فشار قرار نمی‌دهد؛ زیرا این کار معمولاً باعث افت عملکرد دانش‌آموز می‌شود و حتی، بدتر از آن، مشکلات جسمی و روحی جدی‌ای را در دانش‌آموز به جا می‌گذارد.

جهت آشنایی بیشتر و دریافت جلسه‌ی مشاوره‌ی رایگان، فرم زیر را تکمیل نمایید.