نفرات برتر کنکور دوره دوم دبیرستان

نفرات برتر رشته پزشکی

احسان علی پور
تهران
اوید فرهنگ
تهران
یکتا قانع
تهران
یاسمن اصغری
تهران
ملیکا جوانی
تهران
عرفان اصغا
تهران
یاسمن صادقی
تهران
مهدی پورنیا
تهران
آرین اعرابی
تهران
سپیده ذبیحی
تهران
میلاد ربی بی
تهران
فرزانه تنها
تهران
مریم وفایی
تهران
زهرا اصغری
تهران
پگاه طاهری
تهران
مهسا مولایی
تهران
میر علی کامیاب
تهران
زهرا قیاسی
تهران
مریم وفایی
البرز
حامد رفیعی
اصفهان
یوسف براتی
اصفهان
حسین شیخ زاده
اصفهان
آرین لقایی
اصفهان
کیارش کاویانی
اصفهان
میر حسین محمدی
اصفهان
نیوشا قماشی
اصفهان
محمد ادیبی
اصفهان
آرمین ادیبی
اصفهان
آرزو میرزایی
اصفهان
آنیتا نجاتی
اصفهان
پرنیان جوادیان
شیراز
مریم غنوی
شیراز
شقایق مقبلی
شیراز
فاطمه بهرامی نسب
رشت
الناز رضایی
رشت
سارا صفری
تهران
آرین عظیمی
اصفهان
حدیث صدری فر
اصفهان
حسین زاهدی
اصفهان
ثمینه مصاح
اصفهان
سپیده احمدی
اصفهان
الناز رضایی
گیلان
علیرضا مشک فر
کاشان
پویا فوقی
کاشان
بیتا بهرامی
زاهدان
مریم بلوکی
تهران
تهران
سروناز بناها
تهران
تهران
عرشیا بازو وند
تهران
تهران
علیرضا رضایی
شهید بهشتی
تهران
یوسف براتی
شهید بهشتی
تهران
محیا محمدی منش
شهید بهشتی
تهران
امیرحسین عالم شناس
شهید بهشتی
تهران
مائده نصرتی
ایران
تهران
زهرا مصیبی
دانشگاه شیراز
شیراز
داوود خان رحیمی
دانشگاه اصفهان
اصفهان
ستایش قندی زاده
مشهد
مشهد
یاسن شیخ لاری
دانشگاه یزد
یزد
زهرا عزیزی
دانشگاه یزد
یزد
مهران گنج خانی
زنجان
زنجان
علی امینی
ساری
ساری
نیکو سلطان منش
بابل
بابل
نسترن علینژاد
کاشان
کاشان
عرشیا موسوی
آزاد
تهران
فاطمه حیدرزاده
آزاد
تهران
ریحانه قاسمی
آزاد
تهران
الیکا شیرپیشه
آزاد
تهران
عرشیا خان سالار
آزاد
تهران

نفرات برتر رشته دندانپزشکی

زهرا فتاحی
تهران
کیمیا عباسی زاده
تهران
ستاره سوری
تهران
بهار فارغی
تهران
آذین عاملی
تهران
سارا مختاری
تهران
مصطفی عارف
تهران
رامتین مصدق
تهران
کیمیا رباط جزی
تهران
صدف جعفرنیا
تهران
شاهین نورانی
تهران
علی رضایی
تهران
سارا صفری
تهران
آرین عظیمی
اصفهان
حدیث صدری فر
اصفهان
حسین زاهدی
اصفهان
ثمینه مصاح
اصفهان
سپیده احمدی
اصفهان
الناز رضایی
گیلان
علیرضا مشک فر
کاشان
پویا فوقی
کاشان
بیتا بهرامی
زاهدان
امیرحسین جعفرپور
تهران
تهران
علی ابراهیمی
شهید بهشتی
تهران
زینب جاوید نیا
اصفهان
اصفهان
آرمیتا مرتضوی
تبریز
تبریز
هادی زرگر
آزاد
تهران
امین مشک فروش
آزاد
اصفهان

نفرات برتر رشته داروسازی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

مهرناز رسولی زاده
تهران
مهسیما خاک پاش
تهران
سحر ملکی
تهران
سپهر ایزدی
تهران
ارمینا شفقی
تهران
مینا مهدوی مقدم
تهران
نوشین ابوالقاسمی
تهران
امین صادقی
تهران
عماد کاظمی
تهران
زهرا هاشمی
تهران
فاطمه صفدریان
تهران
محمد کاظمی
مازندران
تبسم کاظمی
مازندران
سروش طلوع مقدم
گیلان
فاطمه سعادت
شیراز
رایحه شمس
همدان
مائده خرم
کرمان
سحر رادمنش
شهید بهشتی
تهران
رها صدیقی
شهید بهشتی
تهران
فاطمه شریفی
شیراز
شیراز
آوا مرادی
گیلان
گیلان
آناهیتا فرهانی
مازندران
مازندران
آرمین علی پور
همدان
همدان

نفرات برتر رشته های پیراپزشکی

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است.

آرمین شاه حمزه
بیوتکنولوژی
تهران
فاطمه الیاسی
تغذیه
تهران
مهدیه سلیمانی
تغذیه
شایراز
محمد مهدی بختیاری
پرستاری شهید بهشتی
تهران
سجر خانی
دامپزشکی
تهران
غزاله نیکوزاد
دامپزشکی
تهران
میرمحمد سطوش
دامپزشکی
کرج
محمدصادق قلیانچی
دامپزشکی
کرج
سینا محمودیان
دامپزشکی
تهران
مارال ساعد
دامپزشکی
تهران
محمدحسین بهرامی
دامپزشکی
مازندران
سحر نعمانی
مامایی شهید بهشتی
مازندران
نشاط احمدیان
ژنتیک
گیلان
سپیده آگاهی
ژنتیک
شیراز
نگار مختاری
ژنتیک
همدان
فاطمه رجبی
ژنتیک
کرج
فرینوش نیلی پور
ژنتیک
کرج
نگار غمیلویی
میکروبیولوژی تهران
تهران
عاطفه نصراللهی
روانشناسی بالینی علامه طباطبائی
تهران
پرنیان آهنگران
روانشناسی
مازندران
پگاه خرم نیا
روانشناسی
مازندران
بهار امامی
هوشبری
تهران
مبینا جان شاهی
تغذیه تهران مرکز
تهران
مبینا پیمان گهر
دامپزشکی تهران مرکز
تهران
کیانا یدالله پور
دامپزشکی
تهران
فاطمه حسین خانی
دامپزشکی
تهران
رومینا قهرمانی
دامپزشکی
تهران
حسین احمدی
دامپزشکی
تهران
مبینا محمدان
دامپزشکی
تهران
مهدیه افضلی
پرستاری شهید بهشتی
تهران
فاطمه نجاتی نژاد
سلولی و مولکولی
گیلان
صبا سادات محسنیان
مامایی دانشگاه ایران
تهران
بیتا سید
دامپزشکی
سمنان

نفرات برتر رشته مهندسی کامپیوتر

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ.

آرمین مرادی
کامپیوتر شریف
تهران
سروش فرقدانی
کامپیوتر شریف
تهران
مهدی پور احمدی
کامپیوتر تهران
تهران
پرهام گلستانه
کامپیوتر امیرکبیر
تهران
امیرمهدی میر فخار
نرم افزار علم و صنعت
تهران
شایان فتح
کامپیوتر علم و صنعت
تهران
امیرمهدی سعادتی
کامپیوتر شاهد
تهران
فاطمه سیه دوست
کامپیوتر شاهد
تهران
فریده شادی
کامپیوتر
تهران
آیدا مهدوی
کامپیوتر
تبریز
نیما علی مرادیان
کامپیوتر
زنجان
محمدجواد صالحی
کامپیوتر
قم
محمدرضا شریف خانی
کامپیوتر علوم تحقیقات
تهران
سید حسم الدین قاضی
امیرکبیر
تهران
علی صحاف پور
دانشگاه اهواز
اهواز
ملیکا عبداللهیان
دانشگاه سمنان
سمنان
کیمیا صابری
علوم و تحقیقات
تهران
امیرحسین آزاد
تهران مرکز
تهران

نفرات برتر رشته مهندسی برق

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ، و با استفاده از طراحان گرافیک است، چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است.

محمود کیانی
برق شریف
تهران
کیمیا سخا
برق شریف
تهران
علی طاهری
برق شریف
تهران
امیرمحمد خوئینی
برق امیرکبیر
تهران
ثمین حسینی
برق امیرکبیر
تهران
امیرحسین ناصری
برق امیرکبیر
تهران
محمدحسین خزانی
برق خواجه نصیر
تهران
علی دباغی
برق خواجه نصیر
تهران
حمیدرضا محمدی
برق خواجه نصیر
تهران
امیر شهریاری
برق
تهران
هستی عبداللهی فر
دانشگاه الزهرا
تهران
سینا امینی
علم و فرهنگ
تهران

نفرات برتر رشته مهندسی پزشکی

پارسا هزار جریی
تهران
شایان انصاری
زنجان
سجاد عزیزلر
قم
میلاد طفری
صنعتی امیرکبیر
تهران
یلدا حبیبی
دانشگاه قم
قم
مصطفی کاردان
علوم و تحقیقات
تهران
پارسا احمدی
علوم و تحقیقات
تهران

نفرات برتر رشته مهندسی مکانیک

محمد نظری
مکانیک شریف
تهران
امیرمحمد شیرازی زاده
مکانیک تهران
تهران
حامد دبیری
مکانیک تهران
تهران
علی احمدی
مکانیک امیرکبیر
تهران
مهدی امیر آبادی
مکانیک خواجه نصیر
تهران
پارسیا احمدی
مکانیک شهید بهشتی
تهران
علی تقوا
مکانیک
قزوین
آرمین شریف زاده
مکانیک
قزوین
محمدمهدی خالویی
مکانیک
اصفهان
علی عرب
مکانیک
اصفهان
احسان کبیری
مکانیک
تبریز
علی فلاح
مکانیک
گیلان
عرشیا دارا بیگی
مکانیک
اراک
شایان رضایی
مکانیک
اراک
پارسا گچ پز زاده
مکانیک
ارومیه
علی نهازی
مکانیک علوم تحقیقات
تهران
دانیال حسامی
صنعتی شریف
تهران
مهان احمدیان
صنعتی امیرکبیر
تهران
مسعود حاجی ابراهیمی
دانشگاه تهران
تهران
مهدیار اصغری
دانشگاه سمنان
سمنان
سارا بنی اسدی
دانشگاه شاهرود
شاهرود
محمدعلی پور عرب
تهران غرب
تهران

نفرات برتر رشته مهندسی عمران

مهدی زردان پور
عمران شریف
تهران
علی دین پناه
عمران تهران
تهران
اشکان طاری
عمران تهران
تهران
علیرضا روزخش
عمران علم و صنعت
تهران
آتاناز بهرامی
عمران
کرج
یاشار بقراط
عمران
کرج
صبا فخری شوشتری
عمران
اصفهان
علی رزاق زاده
عمران
همدان
یاسمین پورصادقیان
عمران
ابهر
ساسان بهادران
عمران علوم تحقیقات
تهران
مدیا احمدپور
صنعتی امیرکبیر
تهران
نیما رضایی
صنعتی امیرکبیر
تهران
پارمیدا معصومی
علم و صنعت
تهران
سینا شافعی
علم و صنعت
تهران
علی علیزاده
تهران مرکز
تهران

نفرات برتر رشته مهندسی معماری

نیما فروزنده
معماری شهید بهشتی
تهران
میثم آگاهی
معماری
یزد
کیمیا صابری
دانشگاه شیراز
شیراز
زهرا کبیری فرد
دانشگاه بروجرد
بروجرد
پارسا پور یوسف
علوم و تحقیقات
تهران
هلیا آسوده
علوم و تحقیقات
تهران
عرفان اسکندری
تهران مرکز
تهران
مبینا آراسنج
علوم و تحقیقات
تهران
مدیا کریمی
علوم و تحقیقات
تهران
پوریا پور یوسف
علوم و تحقیقات
تهران

نفرات برتر رشته مهندسی صنایع

متینه محمدی
صنایع امیرکبیر
تهران
علی عبدی
صنایع علم و صنعت
تهران
آرمین یزدانی
صنایع علوم تحقیقات
تهران
سارا ابراهیمی
تهران
تهران
محمدرضا صفر پور
دانشگاه برق اهواز
اهواز
امیر احمدی
علوم و تحقیقات
تهران
طه خاکپور
تهران مرکز
تهران
پارسا مهجوری
تهران شمال
تهران
پوریا کوچکی
دانشگاه گیلان
گیلان
سیدرضا طباطبایی
تهران غرب
تهران
مهرتاش جانان
تهران غرب
تهران

نفرات برتر رشته مهندسی نفت و شیمی

غزاله شاه مرادی
نفت شریف
تهران
غزاله زرین
شیمی علم و صنعت
تهران
سینا معقول
شیمی
گیلان
سینا نیاکان
شیمی
سمنان
علی آقایی
مهندسی نفت شریف
تهران
نهال جلیلی
مهندسی شیمی امیرکبیر
تهران
سارا افشار
مهندسی شیمی علم و صنعت
تهران
فاطمه رمضانی
مهندسی شیمی علوم و تحقیقات
تهران
سینا پازدار
مهندسی نفت علوم و تحقیقات
تهران

نفرات برتر رشته مهندسی متالوژی

مهرداد طاهری
متالوژی امیرکبیر
تهران
محمدرضا زندیه
متالوژی علم و صنعت
تهران
رضا جمالی
متالوژی
قزوین
شقایق رحمانی فر
صنعتی شریف
تهران
الینا محسنی
صنعتی امیرکبیر
تهران
آرشام طالب زاده
علم و صنعت
تهران
شادی بهزادی
علم و صنعت
تهران

نفرات برتر سایر رشته های مهندسی

علی بادران
ریاضی کاربردی علم و صنعت
تهران
علی شریفی
نقشه برداری خواجه نصیر
تهران
نیلوفر جهانگیری
برق هواپیما دانشکده هوایی
تهران
دانیال جبلی
علوم مهندسی
رشت
هانا حائزی
مهندسی حمل و نقل ریلی علم و صنعت
تهران
نیکتا عباسی
فیزیک مهندسی بین المللی قزوین
قزوین
عرفان نادری
مهندسی انرژی علوم و تحقیقات
تهران

نفرات برتر سایر رشته ها

سارا محمدی
حقوق
تهران
حدیث خشای
حقوق
همدان
ستاره مقدسی
مدیریت بازرگانی شهید بهشتی
تهران
پریشاد احمدی
مدیریت صنعتی شهید بهشتی
تهران
هلیا وفادار
مدیریت صنعتی شهید بهشتی
تهران
زهرا زندی
حسابداری علم و صنعت
تهران
عارفه رسولی
داروسازی
مجارستان
روژین زندش
روابط بین الملل
ترکیه
سروناز کمالی
مدیریت بیمه علامه طبابایی
تهران
مدیسا حیدری
مهندسی کشاورزی
تهران
نیلا خوشبخت
مدیریت مالی علامه طباطبایی
تهران
پروا اسلامی
ریاضیات و کاربردها شریف
تهران
پارمیس معروفی
ریاضیات و کاربردها خوارزمی
تهران
محمدحسین دانایی
علوم کامپیوتر علوم و تحقیقات
تهران